Steruj Oświetleniem

Oświetlenie

Ogrzewanie

Energia

Rolety

Muzyka

Bezpieczeństwo

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Inteligentny dom, to szeroka gama urządzeń wykonawczych, dzięki temu można sterować dowolnym źródłem światła. Od świateł żarowych przez oświetlenie LED, po kolorowe taśmy RGB. Oświetlenie w pomieszczeniu może być skojarzone w dowolne kompozycje, zwane scenami, dając nam większy komfort. Dzięki możliwości sterowania za pomocą smartfona, ustawienie oczekiwanego oświetlenia jest jeszcze prostsze.

Listwy LED i halogeny

W przypadku oświetlenia halogenowego, taśm LED i wielu innych źródeł światła, możliwe jest sterowania jasnością oświetlenia.

KONTROLUJ ŚWIATŁO

Celtron inteligentne oświetlenie

Buduj klimat

Rozjaśniaj, przygaszaj, włączaj i wyłączaj. Zmieniaj kolory. Ilość możliwości jakie niesie ze sobą montaż dedykowanych komponentów wspierających proces zarządzania światłem jest niesamowita.

Celtron inteligentny dom

W zasięgu ręki

Dosłownie wszystko jesteś w stanie kontrolować dzięki własnemu smartfonowi. Leżąc na kanapie możesz zgasić światło w kuchni, zapalić światło przed domem czy zmienić barwę światła budując wieczorny klimat.

Kontrola energi

W pomieszczeniach, gdzie nie ma konieczności pozostawienia oświetlenia na dłuższy czas, a często pozostawiamy je zapalone, np. toaleta, łazienka, przedpokój- możemy skonfigurować system tak by po wykryciu braku obecności samodzielnie je wyłączył.

Zbuduj optymalny system !

Sam wiesz najlepiej czego najbardziej potrzebujesz. Co i w jaki sposób chciałbyś kontrolować najbardziej.

Z pośród dostępnych opcji wybierz tą, której najbardziej potrzebujesz.

Wydajny i wygodny system,

sterowanie oświetleniem !