MANIPULUJ OGRZEWANIEM

MANIPULUJ OGRZEWANIEM

Ogrzewanie

ZARZĄDZANIE TEMPERATURĄ

Powrót do domu, w którym panują przyjemne warunki zarówno zimą jak i latem, jest o wiele przyjemniejszy niż wtedy kiedy mamy świadomość, że będzie trzeba przez jakiś czas przebywać w upale, bądź marznąć.

Strefowe sterowniki temperatury odpowiednio zarządzają temperaturą w każdym pomieszczeniu z osobna. Zareagują kiedy otworzysz okno zmniejszeniem temperatury zadanej, by oszczędzać nasze pieniądze. Wyjeżdżając na wakacje system zostanie przełączony w specjalny tryb. A kiedy powracamy odpowiednio wcześnie zdalnie przywracamy odpowiednie parametry. Przed naszym powrotem system inteligentnego domu przygotuje nam dogodne warunki termiczne.

CIESZ SIĘ KONTROLĄ

Integratory między-systemowe pozwalają na pełną współpracę z wieloma systemami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi, pracującymi w różnych standardach komunikacyjnych.

Kontrola z telefonu.

Cieplej, zimniej, piec włączony lub wyłączony, automatycznie obniżająca się temperatura w pomieszczeniu, gdzie nikt nie przebywa. A wszystko to za pomocą Twojego smartfona.

Dedykowane panele.

Stosujemy wysokiej klasy rozwiązania, bardzo odporne na zakłócenia. Każde z pól posiada podświetlaną ikonę, która symbolizuje sterowany obiekt systemu, oraz kontrolkę sygnalizacji.

Indywidualne preferencje.

Od teraz w każdym pokoju możesz utrzymywać inną temperaturę. Każdy z domowników może przebywać w pomieszczeniu optymalnie przystosowanym do swoich potrzeb.